Правила повернення товарів

Згідно з «Законом про захист прав споживача» обмін та повернення можливе у строк до 14 днів з моменту доставки замовлення клієнту. Обов'язковою умовою обміну та повернення є збереження товарного виду одягу, взуття, аксесуарів, що не були у вжитку, та має всі супровідні документи (ярлики, упаковка та інше), а також документи, що підтверджують факт оплати (чек на купівлю). У разі обміну та повернення вартість доставки оплачується клієнтом.
 

Якщо Ви бажаєте здійснити обмін або повернення товару, Вам необхідно протягом 14 днів з моменту отримання замовлення зв'язатися з нами зручним для Вас способом. У разі повернення товару замовнику повертається сплачена ним сума, за вирахуванням комісійних.  

 

Настійно рекомендуємо Вам вибирати товари відповідного розміру та уважно ознайомлюватись із зовнішнім виглядом товарів при здійсненні замовлення. Відповідальність за вибір розміру лежить на покупці. При підборі розмірів товару орієнтуйтеся на розміри одягу, який ви носите. Також на сайті розміщені таблиці з детальним описом усіх розмірів, використовуючи їх, Ви з легкістю визначитеся з необхідним розміром.

Обміну та поверненню не підлягають швейні та трикотажні вироби (вироби швейні та трикотажні білизни, вироби панчішно-шкарпеткові та нижню білизну).
 

Правила обміну взуття

Не підлягає обміну або безоплатному ремонту взуття:

зношена; з дефектами, що утворилися внаслідок експлуатації в умовах, що не відповідають її призначенню;

- з механічними пошкодженнями (подряпини, порізи, «сдири» і так далі); деформована внаслідок неправильного носіння, сушіння, що втратила якість внаслідок хімічного впливу, та з іншими дефектами, що виникли з вини покупця;

- відремонтована покупцем до пред'явлення магазину

- знижене в ціні взуття.

 

Повернення неякісного взуття

- взуття має бути чистим, не ношеним, без слідів примірки;

- повинна бути збережена упаковка.

 

Повернення взуття, яке було в експлуатації протягом гарантійного терміну

- причина повернення взуття, що було в експлуатації, може бути тільки знос взуття з вини виробника (зламана платформа, зламаний каблук і т.д.) 

- на змінні деталі (устілки, шнурки,підошва (профілактика), набійки, фурнітуру тощо) гарантія не поширюється.

- взуття з дрібними усунутими після виробничих недоліків (відклеювання декоративного ранту, розрив нитки на прошитій підошві та ін.) не є підставою для повернення, обміну взуття.

- за відсутності зламаної або пошкодженої деталі взуття, яке було в експлуатації, поверненню не підлягає.